اجتماع خانواده های دوستدار جمعیت

برگزاری مراسم دوستدار جمعیت با حضور خانوادها و فرزندان

شناسه خبر : 122914

1401/03/02

تعداد بازدید : 10

برگزاری مراسم دوستدار جمعیت با حضور خانوادها و فرزندان
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها می رساند که برگزاری مراسم اجتماع خانواده های دوستدار جمعیت با همکاری پایگاه بسیج خواهران و کانون بانوان و خانواده رضوی شهرستان جم با حوزه علمیه برگزار شد . که دراین مراسم بازی های شاد و متنوع و سرگرمی برای فرزندان برگزار شد .

حاج اقا هوشمند در خصوص افزایش جمعیت بیان کردند :پیغمبر اکرم(ص) که «تَناکَحوا تَناسَلوا تَکثُروا»، خدای متعال از مسلمان‌ها خواسته که زیاد بشوند، افزایش پیدا کنند؛ واقعاً هم این جور است که اگر چنانچه عدد ملّت مسلمان ــ حالا در یک کشور اسلامی مثل کشور ایران یا در فضای اسلامی مثل امّت اسلامی ــ زیاد باشد، این زمینه و امکان برای رشد و تعالی در آنها وجود دارد .

همچنین تاکید کردند که رهبر انقلاب در خصوص جمعیت فرزند اوری تاکید دارند . وگوش به فرمان ولی فقیه باشیم .رهبر معظم انقلاب با اشاره به روندِ رو به کاهشِ جمعیت جوان کشور، خطر بزرگ تحدید نسل برای کشور را پیری عمومی می دانند و بر تعیین‌کننده بودن مسئله‌ نمای جوان برای کشور تاکید می کنند .

در این برنامه بچه هایی که همراه والدین بودند،توسط طلاب جهادگر مدرسه علمیه حضرت معصومه سلام الله علیها اموزش کاردستی و بازی ها نشاط افرین انجام شد .